Weronika Kaźmierczak wicemistrzynią Polski
4 sierpnia 2018
Urządzenie do treningu ekscentrycznego
19 października 2018

Adam Kszczot 3-krotnym Mistrzem Europy

Adam Kszczot Mistrzem Europy


Adam Kszczot po raz trzeci zostaje Mistrzem Europy z najlepszym wynikiem w tym sezonie 1:44.59
Pokonał bardzo groźnego Andreas Kramer oraz Bosse Pierre-Ambroise.

Drugi z naszych zawodników Mateusz Borkowski zajął 5 miejsce z nowym wspaniałym rekordem życiowym 1:45.32 poprawiając swój poprzedni o prawie sekundę. To była bardzo dobra lekcja dla Mateusza i wierzymy że będziemy Go widzieli na kolejnych dużych imprezach.

7 miejsce Sylwestra Bednarka w finale w skoku wzwyż. Jak przyznał Sylwester, dobre przygotowanie, ciężki trening niestety nie oddały na tych mistrzostwach ale nie poddaje się i po krótkich wakacjach wraca przygotować się do kolejnych mistrzostw.

Wyróżnić należy także Mateusza Rzeźniczaka który miał swój wkład w eliminacjach dając naszej sztafecie awans do dzisiejszego finału w którym Polacy zajęli 5 miejsce. Mateusz jest najmłodszym z całego teamu 400-metrowców i wierzymy że już niedługo będzie głośno jak o starszych kolegach z Rudzkiego Klubu Sportowego.

Gratulujemy Adamowi trzeciego tytułu Mistrza Europy a całej załodze która reprezentowała nasz klub dziękujemy za wspaniałe emocje podczas tych mistrzostw i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.
Lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy Berlin 2018
Mateusz Borkowski
Lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy Berlin 2018
Lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy Berlin 2018