OFERTA SPONSORSKA
RUDZKIEGO KLUBU SPORTOWEGO W ŁODZI
Chcielibyśmy Państwa zainteresować naszą ofertą sponsorską, z nadzieją na podjęcie korzystnej dla obu stron współpracy, która pozwoli współtworzyć nową kartę w historii Rudzkiego Klubu Sportowego w Łodzi.
Rudzki Klub Sportowy działa na terenie województwa łódzkiego od 1924 roku, obecnie posiadamy 3 sekcje sportowe: lekką atletykę, boks i piłkę nożną. Naszym celem jest upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży, poprzez organizację treningów, zgrupowań oraz współzawodnictwa sportowego. Działając w obszarze III sektora, z powodzeniem realizujemy działania statutowe.

Posiadamy wielu znanych byłych zawodników klubu, olimpijczyków, którzy współtworzyli historię polskiego sportu jak i obecnych zawodników, którzy godnie promują nasz klub na arenie krajowej i międzynarodowej, są to między innymi:
- Sylwester Bednarek (skok wzwyż), brązowy medalista Mistrzostw Świata,
- Adam Kszczot (biegi średnie, 800 metrów), wielokrotny medalista Mistrzostw Europy, olimpijczyk
- Mariusz Koch członek bokserskiej kadry polski, zawodnik Hussars Poland (bokserska liga światowa)

Obiekty sportowe naszego stowarzyszenia znajdują się w Łodzi przy ul. Rudzkiej 37. Stanowią one doskonałą okazję do wykorzystania dla celów reklamowy i promocji poszczególnych produktów/usług firm wspierających naszą działalność.
Niniejsza oferta jest odpowiedzią na zapotrzebowanie realizacji nowoczesnych form promocji. Skorzystanie z naszej oferty nie jest zwykłą formą reklamy, która jest stricte medium ilościowym, lecz jest formą współpracy firmy za pośrednictwem nas jako medium jakościowego. Każdą firmę traktujemy jak partnera biznesowego, dla którego ważne są osiągnięte wymierne efekty promocji swojej działalności, ale także społeczna odpowiedzialność biznesowa. Mamy również nadzieję, że oferowana przez nas forma współpracy pozwoli Państwu osiągnąć zamierzone cele promocyjne.
Wspieranie naszego stowarzyszenia jest doskonałą promocją również w oczach swoich pracowników czy też konkurencji kreując biznes społecznie odpowiedzialny.

Dzięki temu Państwa firma będzie postrzegana jako instytucja otwarta i wrażliwa na potrzeby lokalnej społeczności.
Posiadamy wyspecjalizowaną halę sportową (jedna z nowocześniejszych w Polsce), w której corocznie odbywają się ogólnopolskie lekkoatletyczne imprezy sportowe. W sezonie zimowym w odbywających się zawodach lekkoatletycznych uczestniczy kilka tysięcy zawodników, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Z uwagi na unikatową pełnowymiarową bieżnię okólną, na naszej hali trenują zawodnicy szlifujący swoją formę do najważniejszych imprez lekkoatletycznych na świecie.

W hali posiadamy również kort tenisowy, boisko do siatkówki, piłki ręcznej, piłki nożnej, badmintona oraz siłownię.
Posiadamy również pełnowymiarowe boisko piłkarskie, na którym rozgrywane są mecze ligowe oraz organizowane są inne zawody sportowe.
Hala sportowa jest wykorzystywana przez cały rok przez naszych klientów, którzy będą stanowić target działań marketingowych. Na każdym z obiektów jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne powierzchnie reklamowe do promocji Państwa działalności.

Zapraszamy do współpracy na wspólnie określonych zasadach.
 
 
KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY
  • Umieszczenie reklamy na banerach reklamowych w hali sportowej i wokół boiska piłkarskiego
  • Umieszczenie reklamy na tablicach wyników znajdujących się w hali sportowej
  • Reklama na oficjalnej stronie klubu
  • Umieszczenie logo Sponsora na materiałach poligraficznych
  • Promocja firmy podczas organizowanych przez klub zawodów sportowych
  • Zmniejszenie obciążeń podatkowych, sponsoring jest formą reklamy. W całości stanowi koszty działalności firmy, dodatkowo przysługuje prawo do odliczenia podatku VAT.
 

Przykładowe umiejscowienie reklamy

 

PROPOZYCJE CENOWE


Koszt reklamy uzależniony jest od ilości wykupionych modułów reklamowych.
W przypadku zainteresowania naszą ofertą serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu dokonania indywidualnej wyceny.

Średnia cena za ekspozycję powierzchni reklamowych wynosi:
Reklama wewnątrz hali sportowej - 15 zł netto za m2
Reklama na budynku hali sportowej przy logo RKS ŁÓDŹ - 100 zł netto za m2
Reklama wokół boiska piłkarskiego - 10 zł netto za m2


Główne moduły wraz z kalkulacją cenową (netto):
Na ścianach : 5,70 m x 1,32 m = 7,52 m x 15 zł = 112,80 zł (za m-c) 1353,60 zł (za rok)
Na bandach : 1,00 m x 3,00 m = 3,00 m x 15 zł = 45,00 zł (za m-c) 540,00 zł (za rok)


Pozostałe moduły do indywidualnej wyceny.
 

Wspomagają nas:

image057