Statystyka Medali Mistrzostw Polski Seniorów


Dane z dnia 20 Luty 2018

SENIORZY

MEDALE ZŁOTE
Lp. Imię i nazwisko konkurencja rok miejsce
28 Aleksandra Nowakowska wzwyż 18.02.2018 Toruń - h
27 Adam Kszczot 800m 18.02.2018 Toruń - h
26 Sylwester Bednarek wzwyż 17.02.2018 Toruń - h
25 Sylwester Bednarek wzwyż 23.07.2017 Białystok
24 Adam Kszczot 1500 m 23.07.2017 Białystok
23 Adam Kszczot 800 m 19.02.2017 Toruń - h
22 Sylwester Bednarek wzwyż 18.02.2017 Toruń - h
21 Sylwester Bednarek wzwyż 25.06.2016 Bydgoszcz
20 Tomasz Osmulski Przełaj druzynowo 20.03.2016 Żagań
20 Sławomir Kuc Przełaj druzynowo 20.03.2016 Żagań
20 Patryk Stypułkowski Przełaj druzynowo 20.03.2016 Żagań
19 Sylwester Bednarek wzwyż 5.03.16 Toruń-h
18 Sylwester Bednarek wzwyż 21.07.15 Kraków
17 Adam Kszczot 800 m 20.07.15 Kraków
16 Tomasz Osmulski 4 km przełaj 22.03.15 Iława
15 Sylwester Bednarek wzwyż 22.02.15 Toruń-h
14 Sylwester Bednarek wzwyż 31.07.14 Szczecin
13 Adam Kszczot 800 m 30.07.14 Szczecin
12 Adam Kszczot 800 m 23.02.14 Sopot
11 Artur Kuciapski 800 m 20.07.13 Toruń
10 Adam Kszczot 800 m 16.06.12 Bielsko Biała
9 Adam Kszczot 800 m 20.02.11 Spała-h
8 Adam Kszczot 800 m 9.07.10 Bielsko Biała
7 Adam Kszczot 800 m 28.02.10 Spała-h
6 Adam Kszczot 800 m 02.08.09 Bydgoszcz
5 Edyta Lewandowska maraton 19.04.09 Dębno
4 Sylwester Bednarek wzwyż 22.02.09 Spała-h
3 Adam Kszczot 800 m 22.02.09 Spała-h
2 Marcin Krzywański 60 m 1997 Spała-h
1 Iwona Kielan wzwyż 1994 Piła
MEDALE SREBRNE
Lp. Imię i nazwisko konkurencja rok miejsce
28 Mateusz Borkowski 800m 18.02.2018 Toruń - h
27 Stypułkowski Patryk Przełaj 8km 25.11.2017 Kwidzyń
26 Nitka Maciej Przełaj druzynowo 11.03.2017 Jelenia Góra
26 Tomasz Kisiel Przełaj druzynowo 11.03.2017 Jelenia Góra
26 Sławomir Kuc Przełaj druzynowo 11.03.2017 Jelenia Góra
25 Aleksandra Nowakowska wzwyż 19.02.2017 Toruń-h
24 Michał Knapik 800 m 6.03.16 Toruń-h
23 Sylwester Bednarek wzwyż 23.02.14 Sopot
22 Tomasz Osmulski 1500 m 22.02.14 Sopot
21 Tomasz Osmulski 3000 m 17.02.13 Spała-h
20 Artur Kuciapski 800 m 17.02.13 Spała-h
19 Sylwester Bednarek wzwyż 10.07.10 Bielsko Biała
18 Sylwester Bednarek wzwyż 02.08.09 Bydgoszcz
17 Edyta Lewandowska półmaraton 07.09.08 Piła
16 Edyta Lewandowska maraton 13.04.08 Dębno
15 Edyta Lewandowska półmaraton 09.09.07 Piła
14 Edyta Lewandowska półmaraton 10.09.06 Piła
13 Edyta Lewandowska półmaraton 11.09.05 Piła
12 Edyta Lewandowska półmaraton 2004 Piła
11 Edyta Lewandowska maraton 2004 Dębno
10 Edyta Lewandowska 10 000 m 2003 Bielsko Biała
9 Edyta Lewandowska 4 km przełaj 2003 Międzyzdroje
8 Edyta Lewandowska 3 000 m przeszkody 2001 Bielsko Biała
7 Iwona Kielan wzwyż 1996 Piła
6 Iwona Kielan wzwyż 1996 Spała-h
5 Iwona Kielan wzwyż 1995 Warszawa
4 Marcin Krzywański 100 m 1995 Warszawa
3 Marcin Krzywański 200 m 1994 Piła
2 Marcin Krzywański 100 m 1994 Piła
1 Piotr Cywiński 400 m ppł 1992 Warszawa
MEDALE BRĄZOWE
Lp. Imię i nazwisko konkurencja rok miejsce
11 Mateusz Borkowski 800 m 19.02.2017 Toruń - h
10 Tomasz Osmulski 4 km przełaj 2016 Żagań
9 Tomasz Osmulski 1500 m 2013 Toruń
8 Tomasz Osmulski 4 km przełaj 2013 Bydgoszcz
7 Agnieszka Szablewska 5-bój 2010 Spała - hala
6 Karolina Szablewska 7-bój 2008 Zielona Góra
5 Edyta Lewandowska 3000 m przeskody 2003 Bielsko Biała
4 Edyta Lewandowska 3000 m przeszkody 2002 Szczecin
3 Edyta Lewandowska 4 km przełaj 2002 Poznań
2 Marcin Krzywański 100 m 1998 Kielce
1 Marcin Krzywański 100 m 1997 Bydgoszcz

U-23

MEDALE ZŁOTE
Lp. Imię i nazwisko konkurencja rok miejsce
10 Mateusz Borkowski 800 m 2017 Suwałki
9 Adam Kszczot 800 m 2011 Gdańsk
8 Adam Kszczot 800 m 2010 Kraków
7 Adam Kszczot 1500 m 2010 Kraków
6 Adam Kszczot 800 m 2009 Bielsko Biała
5 Marcin Krzywański 100 m 1995 Biała Podlaska
4 Marcin Krzywański 200 m 1993 Bydgoszcz
3 Marcin Krzywański 100 m 1993 Bydgoszcz
2 Piotr Cywiński 400 m ppł 1990 Kielce
1 Piotr Cywiński 400 m 1990 Kielce
MEDALE SREBRNE
Lp. Imię i nazwisko konkurencja rok miejsce
7 Patryk Stypułkowski 8 km przełaj 2018 Kwidzyń
6 Patryk Stypułkowski 8 km przełaj 2016 Łódź
5 Patryk Stypułkowski 5000 m 2016 Jelenia Góra
4 Artur Kuciapski 800 m 2013 Bydgoszcz
3 Adam Kszczot 1500 m 2009 Bielsko Biała
2 Edyta Lewandowska 3000 m prz 2002 Częstochowa
1 Edyta Lewandowska 3 km przełaj 2002 Krzywin
MEDALE BRĄZOWE
Lp. Imię i nazwisko konkurencja rok miejsce
10 Mateusz Borkowski 800 m 2017 Suwałki
9 Michał Knapik 800 mj 2015 Białystok
8 Maciej Nitka 8 km przełaj 2014 Kraków
7 Edyta Lewandowska 3000 m prz 2001 Bielsko Biała
6 Marcin Krzywański 100 m 1997 Kraków
5 Marcin Krzywańskii 100 m 1996 Suwałki
4 Marcin Krzywański 200 m 1995 Biała Podlaska
3 Marcin Krzywański 200 m 1994 Lublin
2 Marcin Krzywański 100 m 1994 Lublin
1 Bożena Józefowicz
Monika Torbińska
Seweryna Płocka
Beata Kozłewska
4x400 m 1991 Starogard

U-20

MEDALE ZŁOTE
Lp. Imię i nazwisko konkurencja rok miejsce
32 Aleksandra Nowakowska skok wzwyż 2017 Toruń - h
31 Aleksandra Nowakowska skok wzwyż 2016 Suwałki
30 Katarzyna Flis 100 m ppł 2014 Toruń
29 Artur Kuciapski 800 m 2012 Spała - h
28 Artur Kuciapski 800 m 2012 Białystok
27 Tomasz Kwiatkowski 400 m 2010 Spała - h
26 Patryk Popowniak 200 m 2010 Spała - h
25 Sylwester Bednarek skok wzwyż 2008 Toruń
24 Sylwester Bednarek skok wzwyż 2008 Spała - h
23 Adam Kszczot 800 m 2008 Spała - h
22 Adam Kszczot 1500 m 2008 Toruń
21 Adam Kszczot 800 m 2008 Toruń
20 Sylwester Bednarek skok wzwyż 2007 Spała - h
19 Michał Michalak
Jarosław Wasiak
Krzysztof Korotyński
Mariusz Kamiński
4 x 100 m 2003 Zamość
18 Marcin Kubiński 60 m ppł 2000 Spała - h
17 Marcin Krzywański 60 m 1994 Spała - h
16 Marcin Krzywański 200 m 1994 Kielce
15 Marcin Krzywański 100 m 1994 kielce
14 Marcin Krzywański 60 m 1993 Spała - h
13 Marcin Krzywański 200 m 1993 Warszawa
12 Marcin Krzywański 100 m 1993 Warszawa
11 Bożena Józefowicz 7-bój 1991 Zabrze
10 Bożena Józefowicz 5-bój 1991 Zabrze - h
9 Beata Kozłewska 600 m 1990 Łódź
8 Bożena Józefowicz 5-bój 1990 Spała - h
7 Seweryna Płocka 300 m 1990 Spała - h
6 Monika Torbińska 200 m 1990 Spała - h
5 Elżbieta Stachurska 100 m 1977 Łódź
4 Stefan Matysiak 100 m 1976 Poznań
3 Stefan Matysiak 60 m 1974 Katowice - h
2 Janusz Wróbel 1000 m 1962 Warszawa - h
1 Włodzimierz Rajnert 800 m 1961 Nysa
MEDALE SREBRNE
Lp. Imię i nazwisko konkurencja rok miejsce
24 Aleksandra Nowakowska skok wzwyż 2017 Toruń
23 Aleksandra Nowakowska skok wzwyż 2016 Spała - h
22 Paweł Chmiel 400 m 2015 Toruń- h
21 Joanna Krajewska 7-bój 2008 Zielona Góra
20 Adam Kszczot 800 m 2007 Biała Podlaska
19 Karolina Szablewska 5-bój 2007 Spała - h
18 Karolina Szablewska 5-bój 2006 Spała - h
17 Marcin Kubiński 400 m ppł 2000 Wrocław
16 Marcin Kubiński 110 m ppł 1999 Białystok
15 Beata Kozłewska 600 m 1991 SPała - h
14 Bożena Józefowicz skok wzwyż 1990 Stargard
12 Beata Kozłewska 800 m 1990 Stargard
11 Piotr Cywiński 200 m 1989 Warszawa - h
10 Piotr Cywiński 200 m 1988 Piła
9 Andrzej Wróbel
Sławomir Woźniak
Marek Świątek
Zbigniew Łukasiak
4 x 100 m 1977 Łódź
8 Elżbieta Stachurska 200 m 1977 Łódź
7 Stefan Matysiak
Tomasz Goworski
Sławomir Woźniak
3 x 200 m 1976 Warszawa - h
6 Stefan Matysiak 200 m 1976 Poznań
5 Stefan Matysiak 60 m 1976 Warszawa - h
4 Tomasz Goworski 60 m 1976 Katowice - h
3 Stefan Matysiak 200 m 1974 Poznań
2 Stefan Matysiak 100 m 1974 Poznań
1 Włodzimierz Rajnert 800 m 1960 Stalowa Wola
MEDALE BRĄZOWE
Lp. Imię i nazwisko konkurencja rok miejsce
25 Aleksander Gibaszek
Kacper Pietrzak
Paweł Zajma
Mateusz Rzeźniczak
4 x 400 m 2017 Toruń
24 Mateusz Rzeźniczak 400 m 2017 Toruń
23 Mateusz Rzeźniczak 400 m 2016 Suwałki
22 Mateusz Rzeźniczak 200 m 2016 Spała - h
21 Katarzyna Flis 60 m ppł 2014 Spała - h
20 Artur Kuciapski 800 m 2011 Spała - h
19 Patryk Popowniak 200 m 2009 Spała - h
18 Joanna Krajewska 5-bój 2009 Spała - h
17 Tomasz Kwiatkowski 200 m 2009 Słupsk
16 Karolina Szablewska 7-bój 2007 Toruń
15 Marta Zimoń 4 km przełaj 2001 Kwidzyń
14 Marcin Kubiński 60 m ppł 1999 Spała - h
13 Beata Kozłewska 800 m 1991 Zabrze
12 Monika Torbińska 200 m 1989 Warszawa - h
11 Piotr Cywiński 200 m 1988 Zabrze - h
10 Piotr Kalinowski
Jarosław Rogaczewski
Jacek Głogowski
Maciej Błaszczyk
4 x 100 m 1986 Spała
9 Sławomir Rybiński skok wzwyż 1980 Łódź
8 Sławomir Woźniak wiel sprint 1976 Warszawa - h
7 Elżbieta Stachurska wiel sprint 1976 Warszawa - h
6 Elżbieta Stachurska 60 m 1976 Warszawa - h
5 Tomasz Goworski 60 m 1975 Warszawa - h
4 Sławomir Woźniak
Stefan Matysiak
Tomasz Goworski
Roman Ritkowski
4 x 100 m 1974 Poznań
3 Elżbieta Zagawa 800 m 1967 Olsztyn
2 Elżbieta Zagawa 0,8 km przełaj 1967 Otwock
1 Stanisław Wanisiewicz skok o tyczce 1958 Poznań

U-16

MEDALE ZŁOTE
Lp. Imię i nazwisko konkurencja rok miejsce
11 Katarzyna Flis skok wzwyż 2011 Kielce
10 Katarzyna Flis 100 m ppł 2011 Kielce
9 Robert Kietla
Konrad Szczepanek
Piotr Rachubiński
Patryk Drożdż
4x100 m 2009 Zamość
8 Sylwester Bednarek skok wzwyż 2004 Świecie
7 Przemysław Kochel 4x100 m 1994 Kraków
6 Seweryna Płocka wiel + 300 m 1987 Częstochowa
5 Sebastian Rzeźniczak 1000 m 1987 Poznań
4 Bożena Józefowicz skok w dal 1987 Poznań
3 Seweryna Płocka 100 m 1987 Poznań
2 Elżbieta Stachurska 100 m 1974 Warszawa
1 Joanna Natkańska 100 m ppł 1971 Tarnów
MEDALE SREBRNE
Lp. Imię i nazwisko konkurencja rok miejsce
6 Paulina Szablewska 4-bój 2013 Radom
5 Paweł Chmiel 300 m 2012 Słubice
4 Paulina Szablewska 4-bój 2012 Słubice
3 Marek Maciejewski 300 m 1982 Białystok
2 Elżbieta Stachurska 200 m 1974 Warszawa
1 Roman Kwaśniak rzut młotem 1962 Warszawa
MEDALE BRĄZOWE
Lp. Imię i nazwisko konkurencja rok miejsce
7 Jakub Szkudlarek 600 m 2016 Słubice
6 Artur Chmielewski 300 m ppł 2003 Słubice
5 Kuba Karol 100 m 1992 Łódź
4 Tomasz Jarosiński wiel + skok w dal 1987 Częstochowa
3 Bożena Józefowicz wiel + skok wzwyż 1987 Częstochowa
2 Monika Torbińska skok w dal 1986 Lublin
1 Gabriela Wojtasik
Jadwiga Zuwald
Małgorzata Szwed
Elżbieta Stachurska
4x100 m 1974 Warszawa