Igrzyska Olimpijskie

Imię i nazwisko Konkurencja Rok MiejsceWynik
Sylwester Bednarekskok wzwyż2016Rio de Janeiro2,22 - XXX
Adam Kszczot800 m2016Rio de Janeiro1:45.83 - Q
1:44.70 - IX
Adam Kszczot800 m2012Londyn1:45.99 - Q
1:45.34 - XII

Mistrzostwa Świata

Imię i nazwisko Konkurencja Rok MiejsceWynik
Sylwester Bednarekskok wzwyż2017Londyn2,26 XX
Adam Kszczot800 m2017Londyn1:47.36 - Q
1:46.24 - 1/2 F Q
1:44.95 - II
Mateusz Borkowski
Adam Kszczot
4 x 800 m2017Nassau7:18.74 - III
Sylwester BednarekSkok wzwyż2015Pekin2,22 - el
Adam Kszczot800 m2015Pekin1:46.62 - Q
1:44.97 - 1/2 F
1:46.08 - II
Adam Kszczot4 x 800 m
mieszana
2015Nassau7:09.98 - III
9:24.07 - IV
Adam Kszczot4 x 800 m
4 x 1500 m
2014Nassau7:08.69 - II
15:05.70 - VI
Adam Kszczot800 m2013Moskwa1:46.26 - Q
1:45.68 - 1/2 F
Adam Kszczot800 m2011Daegu1:46.16 - Q
1:44.81 - 1/2 F
1:45.25 - VI
Adam Kszczot800 m2009Berlin1:46.70 - Q
1:46.30 - 1/2 F
Sylwester Bednarekskok wzwyż2009Berlin2,27 - Q
2,32 - III
Marcin Krzywański100 m1997Ateny10,37 - el
10,33 - 1/4 F

Halowe Mistrzostwa Świata

Imię i nazwisko Konkurencja Rok MiejsceWynik
Adam Kszczot800 m2018Birmingham1:47.02- 1/2 F
1:47.47 - I
Adam Kszczot800 m2014Sopot1:45.76- 1/2 F
1:46.76 - II
Adam Kszczot800 m2012Stambuł1:50.14- Q
1:47.90 - 1/2 F
1:49.16 - IV
Adam Kszczot800 m2010Doha1:50.15- Q
1:46.19 - 1/2 F
1:46.69 - III

Mistrzostwa Świata U-20

Imię i nazwisko Konkurencja Rok MiejsceWynik
Mateusz Rzeźniczak4 x 400 m2016Bydgoszcz3:09.42 - IX
Artur Kuciapski800 m
800 m
2012Barcelona1:53.95 - el
Tomasz Kwiatkowski4 400 m2010Moncton3:08.80 - 1/2 F
3:11.80 - VIII
Sylwester Bednarekskok wzwyż2008Bydgoszcz2,24 - II
Adam Kszczot800 m
200 m
2008Bydgoszcz1:51.80 - Q
1:47.16 - 1/2 F
1:47.91 - IV
Sylwester Bednarekskok wzwyż2006Pekin2,23 - IV
Marcin Krzywański100 m
200 m
1994Lizbona10,49 - 1/2 F
21,50 - 1/4 F

Mistrzostwa Świata U-18

Imię i nazwisko Konkurencja Rok MiejsceWynik
Aleksandra Nowakowskaskok wzwyż2015Cali1,77 - Q
1,82 - IV
Sylwester Bednarekskok wzwyż2005Marakesz2,18 - IV

Mistrzostwa Europy

Imię i nazwisko Konkurencja Rok MiejsceWynik
Adam Kszczot800 m2018Berlin1:46.31 - Q
1:46.11 - 1/2 F
1:44.59 - I
Mateusz Borkowski800 m2018Berlin1:46.41 - Q
1:46.54 - 1/2 F
1:45.42 - V
Sylwester Bednarekskok wzwyż2018Berlin2,25 - Q
2,24 - VII
Mateusz Rzeźniczaksztafeta 4x4002018Berlin3:02.75 - Q
Patryk Stypułkowski8 km przełaj2017Samorin
Sylwester Bednarekskok wzwyż2016Amsterdam2,23 - Q
2,19 - X
Adam Kszczot800 m2016Amsterdam1:49.38 - Q
1:46.32 - 1/2 F
1:45.18 - I
Adam Kszczot800 m2014Zurich1:47.92 - Q
1:47.12 - 1/2 F
1:44.15 - I
Adam Kszczot800 m2010Barcelona1:50.08 - Q
1:47.84 - 1/2 F
1:47.22 - III
Sylwester Bednarekskok wzwyż2010Barcelona2,23 - Q
2,19 - X
Edyta Lewandowska5,6 km przełaj2004Heringsdorf

Halowe Mistrzostwa Europy

Imię i nazwisko Konkurencja Rok MiejsceWynik
Sylwester Bednarekskok wzwyż2017Belgrad2,28 - Q
2,32I
Mateusz Borkowski800 m2017Belgrad1:50.08 - el
Adam Kszczot800 m2017Belgrad1:48.37 - Q
1:48.53 - 1/2 F
1:48.87 - I
Sylwester Bednarekskok wzwyż2015Praga2,24 - IX
Adam Kszczot800 m2013Goeteborg1:48.69 - Q
1:48.78 - 1/2 F
1:48.69 - I
Adam Kszczot800 m2011Paryż1:51.02 - Q
1:49.38 - 1/2 F
1:47.87 - I
Sylwester Bednarekskok wzwyż2009Turyn2,22 - el
Adam Kszczot800 m2009Turyn1:52.07 - Q
1:49.39 - 1/2 F
1:49.52 - IV

Mistrzostwa Europy U-23

Imię i nazwisko Konkurencja Rok MiejsceWynik
Mateusz Borkowski800 m2017Bydgoszcz1:47.69 - 1/2 F
1:48.92 - IV
Artur Kuciapski800 m2013Tampere1:53.50 - el
Adam Kszczot800 m2011Ostrawa1:49.43 - 1/2 F
1:46.71 - I
Sylwester Bednarekskok wzwyż2009Kowno2,20 - Q
2,28 - I
Adam Kszczot800 m2009Kowno1:49.60 - Q
1:45.81 - I
Jarosław Wasiak100 m2005Erfurt10,69 - 1/2 F
Marcin Krzywański100 m
4 x 100 m
1997Turku10,57 - VII
39.27 - II

Mistrzostwa Europy U-20

Imię i nazwisko Konkurencja Rok MiejsceWynik
Mateusz Rzeźniczak4 x 400 m2017Grosetto3:10.98 - Q
3:09.32 - III
Aleksandra Nowakowskaskok wzwyż2017Grosetto1,80 - Q
1,79 - VII
Tomasz Kwiatkowski4 x 400 m2009Nowy Sad3:14.03 - Q
VIII
Sylwester Bednarekskok wzwyż2007Hengelo2,21 - VI
Adam Kszczot800 m2007Hengelo1:48.10 - III
Marcin Krzywański100 m
200 m
1993San Sebastian10,76 - 1/2 F
21,47 - VII
Piotr Cywiński4 x 100 m1989Varażdin39,89 - Q
40,00 - I
Elżbieta Stachurska100 m
4 x 100 m
1977Donieck11,87 - VI
45,35 - IV
Stefan Matysiak4 x 100 m1975Ateny40,57 - IV
Elżbieta Stachurska100 m
4 x 100 m
1975Ateny12,04 - 1/2 F
44,93 - II