Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce – Radom 2019
Wyniki zawodów 12.10.2019″Lekkoatletyka dla dzieci”
12 października 2019

EKSTRAKLASA JUNIORÓW 2019

Finał Drużynowych Mistrzostw Polski U20
Ogromny sukces naszego zespołu podczas Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Nasi młodzi lekkoatleci z Rudy w kolejnym roku rozgrywek zameldowali się czołowej 10 najlepszych zespołów juniorskich. Finał został poprzedzony eliminacjami , które zostały przeprowadzone w pierwszej części sezonu i wzięło udział w nich 57 klubów , a nasz zespół uplasował się na 9 miejscu . W finale walczyliśmy o poprawienie lokaty i cel ten osiągnęliśmy meldując się na 7 miejscu z nieznaczną stratą do 5 pozycji .